Depilacja okolic bikini

Każda kobieta pragnie czuć się pięknie i komfortowo na co dzień. Każda też wie, jak zbędne owłosienie może zaburzyć samopoczucie. Depilacja woskiem czy golenie maszynką jest rozwiązaniem krótkotrwałym i dosyć kłopotliwym, zwłaszcza latem, kiedy odsłaniamy dużo więcej ciała. Codzienne zabiegi usuwania owłosienia, są zarówno czasochłonne, jak i nieskuteczne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o okolice bikini czy owłosienie pod pachami, którego usunięcie służy nie tylko estetyce, ale przede wszystkim higienie. W miejscach tych bowiem nasza skóra poci się bardziej, a pozostawione tam owłosienie sprzyja rozwojowi bakterii.
Doskonałą alternatywą dla tradycyjnej depilacji, jest obecnie depilacja laserowa (Tarnów – https://swiaturody.com/tarnow,depilacja-laserowa,65.html). Tarnów również dysponuje salonami urody, w których możemy się poddać takim zabiegom. Wśród nich znajdziemy z pewnością, takie, które spełnia nasze oczekiwania, a sam zabieg przeprowadzony przez wykwalifikowanego kosmetologa, nie będzie dla nas kłopotliwy. Na czym więc on polega i jakie są jego zalety i wady?
Sam zabieg depilacji laserowej polega na usunięciu kolejno każdego pojedynczego włoska za pomocą specjalistycznego lasera. S a to wysokiej klasy urządzenia, którymi dysponują gabinety kosmetyczne, ale nie tylko. W ostatnich czasach na rynku pojawiły się urządzenia do depilacji laserowej w warunkach domowych. Są to niewielkie urządzenia, za pomocą których możemy samodzielnie dokonać zabiegu. Jest to rozwiązani dla osób, które krępują depilacji okolic intymnych przez osoby trzecie. Należy jednak zdawać sobie sprawę z faktu, że wykwalifikowany kosmetolog z pewnością zrobi to dokładniej i lepiej. Sam zabieg w warunkach domowych może też się wiązać z bólem – w salonie kosmetycznymi natomiast, specjalista, odpowiednio przygotuję nas i laser – wiązka promienia powinna być dostosowana do każdej osoby indywidualnie, aby zminimalizować dyskomfort i nieprzyjemne uczucie pieczenia.
Do podstawowych i oczywistych zalet usuwani a owłosienia za pomocą lasera, jest skuteczność tej metody. Do wad natomiast niezaprzeczalnie należy zaliczyć czas i koszt. Zabiegi wykonuje się z kilkutygodniowymi odstępami, a koszt każdego z nich, to minimum 300 zł. Nie jest to więc metoda dla każdego, ale jeżeli dysponujemy odpowiednią sumą, mamy czas i chcemy się pozbyć z łazienki wszystkich innych środków depilacyjnych, to jest to metoda jak najbardziej odpowiednia, bezpieczna i długotrwała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>